ucbasaktarim.com: Tek Diskli Gübre Serpme Makinası

Üçbaşak Kültür, tarım makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri muhtevain ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine oranlı olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. şık cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz kucakını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel tarım yapmaya başladı fakat günümüzde toplumun sadece çok değersiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını içinlayacak tarımsal üretimle meşguliyetmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat istek ve tarım kesimünün derece derece çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuşdolaşma. Teknoloji ile yan yana vüruten tarım makineleri, tarım aletleri, otomatik ve yardımcı tarım makineleri gibi ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince farklılıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Ayrıca sadece tarım kesimü değil, ülkenin dış satım hacmi de derece derece artmaktadır.

Üçbaşak Kültür , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve etkili üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en uygun hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile devimsel ve dermanlü âdem kaynağına sahip olan Üçbaşak Kültür, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık araba üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş kadir sağlayıcı Üçbaşak Kültür; kalın Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını baki yükseltmektedir. Sakır sakır ilerleme ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üçbaşak Kültür ürünlerinin hem el içre hem de el dışında güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Kültür, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçbaşak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin oranlı ve dengeli bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi kifayetli ve haklı bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile zait basma kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve dişi bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde henüz azca efor sarf ederek çok henüz esenlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok henüz esenlıklı kalır ve toprağınızdan henüz lüks kâr ve zerzevat elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması muhtevain kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz dişi bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en cesim gereksinimlerı olan gıda maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz dişi neticelar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Kültür olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Arka Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine yüklenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden yüklenmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da belirgin bir hendek kazısına sarkıtmak muhtevain geniş olarak kullanılır. Arka yükleyici ile yan yana bir malzemeyi yere itmeden yüklenmek mümkündür. Arka yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden yüklenmek muhtevain kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek kazısı gibi alanlara sarkıtmak muhtevain yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan dal yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıyaşlılabilir bir sargılantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değdavranıştirilebilir ve birşunca ağababaşmanla da rahatletilebilir. Esas daşenler umumiyetle hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara gereğince nispeten düşük maliyetleri ve çok cephelilükleri de dal yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dal yükleyiciler muhtevain yeğleme edilebilecek birşunca üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem yükselmek hem de kalite olarak üstünlük esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Kültür makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üçbaşak Kültür’ın dal yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek haber sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri olta bitkilerinin derç ve balyalama davranışlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu kuruluşlması davranışlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçbaşak Kültür olarak Ot Derç Tırmıkları da tarım makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yeygi karma makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik sırasında iş yükünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği ahit hayvanın sütü ve etinden mahsul hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak beslemelik sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm besinleri tek seferde alabilir ve henüz uygun beslenebilir. Yeygi karmanın kuruluşlması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm besinleri bir araya getirerek henüz uygun beslenmesine böylelikle henüz lüks mahsul almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yan yana Yeygi Muhtelit Makinaları da Üçbaşak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Kültür olarak çarelama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu gibi en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçün) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi kuruluşsı verimli ve dişi bir tarımsal üretim muhtevain cesim avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı muhtevain önemli bir köprü davranışlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz uygun durumlara gelmesi muhtevain tarımsal dış satım noktasında Üçbaşak Kültür olarak tüm çhileışanlarımızın katkısıyla yan yana
Üçbaşak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları veya daha fazla bilgi için: https://ucbasaktarim.com/

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir