Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza temelli giriş fail ve izlem eden biriyseniz, örneğin 2 sıra önce baktığınızda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çkırmızıındığını tespit etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkırmızıındı demeden önce son bir yoklama de arkadaş, kardeş evet da hesabı izlem eden yakınlarımızdan yoklama sağlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere izlem etmiş olduğu kişsonra gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler çoklukla kullanıcı adınızı değmaslahattirmektedir, saldırganların sizin hesabınız için belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkırmızıışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çkırmızıındı ise bunun kellelıca sebepleri şunlardır:

E-benzeyen adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz masnu e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran masnu maillerdir. Dikkatli bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde durum düz linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çkırmızıınabilir.
Kovuşturulmaçi arttırmak için kullanılan web siteleri evet da taşınabilir uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar çoklukla Instagram bağlantısı istediği için şifrenizi kırmızıırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir kişi şifrenizi çbuyurmak için size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkırmızıınan bir müşterimize saldırıcı “DM” ile ulaşıp, izlemçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun için de şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişyararlı farklı metotlarla kandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “izlemçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkırmızıınan Instagram Hesabı Elbette Art Karşıır?
Instagram hesabı çkırmızıınan evet da hacklenen kişiler için ne efsus ki çok bir küme teknik bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok bir küme hamil sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkırmızıındı” diyerek haddizatında diğer kişilerin hesabını çalmaya çkırmızıışan kişilerin olması.

1.Yöntem: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlantısı almaya çkırmızıışın. Eğer şifre sıfırlama bağlantısı gelirse derhal şifreyi değmaslahattirin ve çabucak peşi sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deney ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Yöntem: Instagram hesabınız çkırmızıındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram tahmin şifreniz değmaslahattiğinde veya kullanıcı adınız değmaslahattiğinde e-posta hesabınıza değişiklik bildirimi kırmızıırsınız. Instagram hesabını çdüz saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı esasen değmaslahattirirler. Instagram tarafından geldiğine tehlikesiz olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değmaslahattirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değmaslahattiren sen değilsen, hesabını güvene kırmızı” evet da bazı “değmaslahatikliği sonuç kırmızı” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız amma çoklukla saldırganlar e-posta adresini değmaslahattirdiği için sizde bu görüntülük çıkmaz ve düver olarak “emniyet kodu kırmızı” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir