MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çabukluk kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve çeşitli dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı silme karşıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez genel ağ sitesi üzerinden müntesip bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat yapan uygulama günce yüzlerce zaman dinlenerek ülke suratünde İslamiyet’in elan hızlı teşhisnmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından konstrüksiyonlarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde diyar haricinde canlı doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak diyar haricinde bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi konstrüksiyonyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey söz ettiriyor. Eserin bu denli canlı olduğu bilinmiş olduğu midein uygulama ve öteki dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya gözlemek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça söz ettiren uygulama fiilen görülmeye valör. İnternet sitesi silme hareketli uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği midein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi kadimî geliştirilmekte ve kullanıma elan iyi bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan neva sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en dobra şekilde temsil edilmeye çhileışılmaktadır.

Devir içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce ölümlü hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en dobra şekilde faydalanmaktadır. Zaten uygulama marketlerden bakmış olduğunız ahit uygulamanın noktaının ve indirilme oranının ne denli etkili bulunduğunu görebilirsiniz. Buda düşünmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında fiilen kılıklı bir iş çıeşp insanlara en dobra şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir