Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çalışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, meyan ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Tutum bölümünde öğrenim görmüş, arkası sıra Bilkent İşletme Vukuf Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Kırayler” hareketi hayata geçmiştir. Bir yıl sürmesi planlanan eylem emniyetsiz dayalı görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en muhteşem gençlik hareketi olarak 2,5 yıl sürerek basityüzeyü bir yeğinlımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Terbiye Bakanı, Toyluk Spor Bakanı ve YÖK Serı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da toplumsal sorunların çözümü sinein tarihlerinde ilk posta tören düzeni imzalatarak toplumsal konularda baş başa eylem etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş dirlikında biraşırı farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Amerikan beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile anahtar eğitimi almıştır. Burayı da muhteşem bir sükseyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce alim Hasanoğlu; uluslararası projelere bile önem vererek biraşırı proje ve çalışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri mevzularında biraşırı sükselı çalışcevher imza atmıştır.
Tekrar millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hernesne Sevgiyle Başlar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki ayırtındalığı arttırarak bütün toplumun, sanatçıların, sporcuların ve ünlü adların desteğini bile almıştır. Bu çalışmaların sonucunda Dünyanın en muhteşem kurumlarından olan IPA World tarafından ABD ve sair ülkelere manken gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan icazet istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun çıbankanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Aracısızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz sinein çalım kaynağı olmuşlardır.
üste Kerem Hasanoğlu; biraşırı vakıf ve uluslararası bünyea, çalışmalar ve projeler dair destek vermektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir