Heets Sigara

Heets, elektronik sigara veya IQOS apareyı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman yer almış olduğundan, sigaraya benzemekle müşterek, tradisyonel sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede kötü yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki kabil yanma teamüllemi gerçekleştirmezler. IQOS apareyı kullanan eşhas muhtevain bir alternatif olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çekmek muhtevain muayyen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en makro duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme kızılışkanlıklarını takas etmek ve insanların daha azca zararlı bir alternatif https://sigaramiz10.com/heets yollamak muhtevain tradisyonel sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine uygun olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine bandajlı olarak seçilebilir.

IQOS apareyı, Heets kullanımı muhtevain tasarlanmıştır. Aygıt, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in muhtevaindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu iş, dumanün yanması yerine, buharlaşması sebebiyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS apareyı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara gereğince daha azca zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çekmek muhtevain muayyen yaş sınırlamaları bulunabilir. üste, kullanımı da lokal yasalara sınırlanmışdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin dayalı kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan daha azca zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün rahatlıkla heets kullanımı sebebiyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabil sair duman ürünleri kabil bağımlılık konstrüksiyoncı olabileceği konusunda uyarılar konstrüksiyonlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuştur. Temelı keyif örgütleri, Heets kabil duman ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, his emrazı ve sair keyif sorunlarına niçin olabileceğinden korku etmektedirler. üste, duman ürünlerinin torlakler üzerindeki tesirleri bile dil kavgası konusu olmuştur.

Bununla müşterek, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara gereğince daha azca zararlı bulunduğunu ve sigara terk yönünde bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış duman ürünlerini tradisyonel sigaralara alternatif olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkızılışan eşhas muhtevain yeğleme edilebilecek bir alternatif olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara gereğince daha azca zararlı evetğu iddiası halen dil kavgası konusu olsa da, ürünün kullanımı anbean yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına uygun şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve keyif önerilerine uygun şekilde kullanmalıdırlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir